Claudie | Hypnotherapie, Kindertherapie, Jongerentherapie

Hellevoetsluisstraat 25 6843HP Arnhem |
Laat een bericht achter en ik neem zo snel mogelijk contact met je op.
Introductie
---
Op dit moment heb ik een clientenstop.
Kijk daarom even bij een andere therapeut op deze website.
---
*** Cliëntenstop ***
Om iedere cliënt de aandacht te kunnen geven die hij of zij nodig heeft, neem ik tijdelijk geen nieuwe cliënten aan.
Neem contact op met een collega-therapeut op dit platform.
*********************************
Mijn naam is Claudie.
Het is spannend naar een therapeut te gaan. Dat is voor kinderen zo en dat is voor volwassenen net zo. Ik zal je helpen je op je gemak te voelen en alles te bespreken wat je dwars zit. Dat kan in een goed gesprek, een therapeutische interventie of een oefening. Maar met kinderen werk ik lekker speels en ongedwongen. We doen een spelletje, kletsen wat, doen-alsof of gaan wat knutselen. We maken het gewoon gezellig.
Ik begeleid kinderen en jongeren van 5 t/m 17 jaar en volwassenen.
Kinderen komen in de praktijk onder meer bij spanningsklachten, leerproblemen, spanningen in het gezin en onbegrepen klachten.
Pas als je jezelf bent, kun je echt groeien: in het gezin, met vriendjes en op school. Word wie je werkelijk bent!
Natuurlijk zijn de therapievormen leuk: speels, afwisselend en doeltreffend. Om meer jezelf te zijn, lekkerder in je vel te zitten, in balans en vol vertrouwen in het leven. Als je wilt, gebruiken we hypnotherapie of Eenzijdig Relaties Verbeteren om de relaties binnen het gezin fijner te maken. Het beste is het als je vader en je moeder ook een keer komen voor een sessie. Dan kan ik jou nog beter helpen.
Ik heb een gedegen en brede opleiding gevolgd en heb al veel kinderen en jongeren kunnen helpen.
Nu leid ik een nieuwe generatie hypnotherapeuten op. Daarnaast behandel ik ook nog steeds kinderen en volwassenen.
Ik zie je graag in mijn praktijk.
Opleidingen & registraties
Hypnotherapie - 4-jarige post-HBO-opleidingPsychosociale therapie - 4-jarige post-HBO-opleiding
Relatietherapie - bijscholingsmodule voor therapeuten
Werken met kinderen - bijscholingsmodule voor therapeuten
Naast haar werk als therapeut is Claudie als docent verbonden aan diverse HBO-opleidingsinstituten. Zij doceert hier onder meer kindertherapie.
Specialisaties
Wist je dat je sessies altijd kosteloos kunt omzetten in een online-sessie als je dat wilt?In plaats van een live sessie in de praktijk kun je kiezen voor een sessie via een beveiligde beeldverbinding of telefoon.
Gemakkelijk en veilig vanuit je eigen huis.
Veel voorkomende problemen van kinderen/jongeren/ouders in mijn praktijk:
1 Zelfvertrouwen2 Boze buien
3 Slaapproblemen
4 Angst
5 Pijnvermindering
Therapievormen
- ✓ EMDR kinderen
- ✓ Gezinstherapie
- ✓ Hypnotherapie kinderen
- ✓ Integratieve jongerentherapie
- ✓ Integratieve kindertherapie
- ✓ Jongerencoaching
- ✓ Jongerentherapie
- ✓ Kindercoaching
- ✓ Kinderpsychotherapie
- ✓ Kindertherapie
- ✓ Opvoedcoach
- ✓ Ouderbegeleiding
- ✓ Oudercoaching
Tarieven
Tarieven:Kinderen & jongeren 5 t/m 17 jaar €97 per sessie of
€497 per behandelbundel (6 sessies).
Vergoeding:
Gedeeltelijk vergoed vanuit aanvullende verzekeringen (mate van vergoeding verschilt per verzekeraar en pakket).
Ga ervan uit dat je het grootste deel zelf zult moeten bekostigen.
Tip: gemeenten bieden over het algemeen gratis kindertherapie aan. Ga eerst na wat zij kosteloos aanbieden voordat je contact met ons opneemt.
Openingstijden
maandag tot vrijdag 09:00 - 17:00, zaterdag 9:00 - 13:00Als je me een bericht stuurt, krijg je snel een reactie van me.
Ligging
| Disclaimer | Privacy verklaring | Login |